"Wiedza to potęga, ale prawdziwa potęga leży w zastosowaniu tej wiedzy w praktyce." – Dale Carnegie
Warsztaty prowadzone są w trybie online w grupach kilkuosobowych mające na celu nabycie lub rozwinięcie konkretnych umiejętności. Oparte są na elementach psychologii pozytywnej, w tym praktyce wdzięczności.

Celem przewodnim wszystkich warsztatów jest umożliwienie każdej mamie, która weźmie w nich udział, częstszego spędzania czasu ze spokojem, harmonią i radością ze sobą i swoim dzieckiem w niezwykłej, a zarazem zwyczajnej codzienności!

Dlaczego małe grupy?

Praca w małych grupach umożliwia lepsze skoncentrowanie się na każdym uczestniku, dostarcza bardziej spersonalizowanego wsparcia, i pozwala efektywniej realizować swoje cele każdego z uczestników.

W małej grupie uczestnicy mogą czuć się bardziej komfortowo i bezpiecznie, co zachęca do otwartego dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami oraz pozwala na szybsze i głębsze przyswajanie materiału.

Twoja potrzeba - moje przygotowanie

Jest możliwość zorganizowania dedykowanych warsztatów dostosowanych do specyficznych potrzeb. Jeśli uda się zebrać grupę składającą się z co najmniej 3 osób z określonym tematem, który chcesz zgłębić, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przygotuję spersonalizowany program warsztatów.

ZBIERZ GRUPĘ -SKONTAKTUJ SIĘ – ZAPROPONUJĘ PROGRAM- DOSTOSUJEMY TERMIN -ZREALIZUJEMY PROGRAM – ZDOBĘDZIESZ WIEDZĘ I PRAKTYKĘ

Informacje i wiedza to tylko część sukcesu; prawdziwa potęga tkwi w zdolności przeniesienia ich na codzienne działania, kształtując tym samym krok po kroku swoją rzeczywistość.

Program i terminy warsztatów – już wkrótce

 Chcesz wiedzieć więcej zostaw swój email, a powiadomię Cię o zapisach.

WARSZTATY CYKLICZNE

Magiczne Słowa, Szczęśliwe Relacje

Warsztaty Skutecznej Komunikacji Rodzic-Dziecko. Odkryj Tajniki Komunikacji z Dziećmi. Słowa pochwał wsparcia i krytyki.

Radość z Bycia Sobą

Przygoda z Samopoznaniem i Akceptacją i Poczuciem własnej Wartości

Emocje mówią

Warsztaty Rozpoznawania Rozumienia i Wyrażania Emocji. Poszerz emocjonalną Świadomość.

Shopping Cart
Scroll to Top