"Szczęście nie zależy od zewnętrznych warunków, ale od sposobu, w jaki postrzegamy te warunki." - Sonja Lyubomirsky

Poznajmy się

Mam na imię Justyna i nauczyłam się czerpać radość i czuć wdzięczność każdego dnia.
Wierzę, że wszystko jest ze sobą połączone, a każde zdarzenie, które nas spotyka, ma swoje znaczenie. ​
Dlatego jestem bardzo ciekawa co Cię tu sprowadziło i co z tego może wyniknąć!
Intryguje mnie wyjątkowość i unikalność każdej osoby, relacji. Potrafię dostrzegać potencjał w ludziach i wspierać ich w rozwoju, co stanowi dla mnie ogromną satysfakcję podczas pracy z ludźmi.

Moja historia

Przez wiele lat towarzyszył mi pesymizm, który stawiał przeszkody na mojej życiowej ścieżce, utrudniając codzienne funkcjonowanie, relacje z bliskimi i blokując mnie w dążeniu do marzeń i celów. Często miałam wrażenie, że szczęście przepływało obok mnie, niezauważane. Na szczęście, odkrycie i zastosowanie odpowiednich metod i technik nauczyło mnie optymizmu oraz sztuki czerpania radości z każdego dnia, niezależnie od okoliczności.

Jako mama, ważne dla mnie jest szczęście moich dzieci. Jestem świadoma, że mam wpływ na to, jak będą postrzegać świat i czego dowiedzą się o sobie, zwłaszcza w pierwszych latach ich rozwoju. Dlatego każdego dnia razem poszukujemy wspaniałości we wszystkim, co nas otacza, nie odkładając radości życia na jutro. To właśnie ta wspólna podróż poznawania świata tworzy naszą wyjątkową więź i inspiruje mnie do dzielenia się tą pasją z innymi.

Dlaczego zdecydowałam się pracować w taki sposób? Ta wybór wynikał z głębokiej potrzeby serca i przemyślanej decyzji umysłu.​
Odkrywając Skarby Wdzięczności

Praktyka wdzięczności odmieniła moje życie, wprowadzając pozytywne zmiany w myśleniu i codziennych doświadczeniach. Chcę podzielić się moją pasją do wdzięczności i jej skutecznością z innymi, aby pomóc im odkryć liczne korzyści płynące z tej praktyki.

Jaka jest najważniejsza wartość praktykowania wdzięczności mojej perspektywy?

Wspólna praktyka wdzięczności buduje silniejsze więzi rodzinne i uczy Ciebie oraz dziecko cennych umiejętności radzenia sobie ze stresem, co przekłada się na spokój, harmonię i pozytywną atmosferę w domu. 

Dzięki wdzięczności jesteśmy w stanie bardziej docenić drobne radości życia, co tworzy silniejszą więź z naszymi dziećmi i wprowadza spokój do naszego życia rodzinnego. 

Praktyka wdzięczności wspiera budowanie pozytywnego podejścia do trudności, ułatwiając rozwiązywanie problemów i redukcję stresu, co korzystnie wpływa na rozwijanie umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami u dziecka na przyszłość

Obszary z którymi pracuję to: RODZICIELSTWO; KOMUNIKACJA; EMOCJE; PRZEKONANIA; AKCEPTACJA; WDZIĘCZNOŚĆ
Moim zamiarem jest, abyś czuła się dobrze ze sobą, a każdego dnia mogła doświadczać radości, harmonii i spokoju w życiu rodzinnym, niezależnie od otaczających cię okoliczności, umiejąc jednocześnie przekazywać te wartości swoim dzieciom.
Majewska
NIKT TAK DOBRZE NIE ZNA CIEBIE JAK TY SAMA
NIK TAK DOBRZE NIE ZNA DZIECI JAK ICH MAMA
SZCZĘŚLIWA MAMA TO SZCZĘŚLIWE DZIECI
SPEŁNIONA KOBIETA TO WSPANIAŁY PARTNER
Shopping Cart
Scroll to Top