"Szczęście nie zależy od zewnętrznych warunków, ale od sposobu, w jaki postrzegamy te warunki." - Sonja Lyubomirsky

Poznajmy się

Mam na imię Justyna i nauczyłam się czerpać radość i czuć wdzięczność każdego dnia.
Wierzę, że wszystko jest ze sobą połączone, a każde zdarzenie, które nas spotyka, ma swoje znaczenie. ​
Dlatego jestem bardzo ciekawa co Cię tu sprowadziło i co z tego może wyniknąć!
Fascynuje mnie wyjątkowość i unikalność każdej osoby oraz relacji. Posiadam umiejętność dostrzegania potencjału w ludziach i angażowania się w ich rozwój, co dostarcza mi ogromnej satysfakcji podczas wspólnej pracy.

Moja historia

Przez wiele lat towarzyszył mi pesymizm i brak radości z życia, utrudniając codzienne funkcjonowanie, relacje z bliskimi i blokując mnie w dążeniu do marzeń i celów. Miałam wrażenie, że szczęście i radość przepływały obok mnie, niezauważane, gdzieś tam daleko.

Przez długi czas pochłaniałam wiele książek i uczestniczyłam w licznych warsztatach, szukając złotego środka, właściwej drogi prowadzącej do radości. W miarę przekopywania się przez tony książek, artykułów i godzin spędzonych na warsztatach odkryłam, że istnieje tylko jedna właściwa droga — MOJA, z moimi zasobami, potrzebami, lękami czy przeżyciami.

Wszystkie dostępne metody i techniki, których się uczyłam, były dobre, ale najważniejsze było wybranie i dostosowanie ich do siebie. To odkrycie stało się dla mnie czymś niezwykle cennym, wręcz na wagę złota, jakim jest odczuwanie radości i zadowolenia każdego dnia. Dlatego tak ważny jest dla mnie indywidualizm i patrzenie na każdego człowieka w kategorii wyjątkowości. Niesłychanie zaskoczyło mnie, że w testach Galupa optymizm zajął pierwsze miejsce wśród moich talentów. Był to dowód osobistej wielkiej przemiany. Teraz potrafię czerpać radość z każdego dnia, niezależnie od okoliczności, które bywają tak samo różne jak kiedyś.

Jestem mamą, a szczęście moich dzieci ma dla mnie ogromne znaczenie. Wiem, że moje działania wpływają na ich postrzeganie świata i kształtowanie samooceny, zwłaszcza w pierwszych latach ich rozwoju. Przekazuję moim dzieciom to, czego sama się nauczyłam, ale zawsze pamiętam, że każde z nich jest wyjątkowe. Z szacunkiem i akceptacją podchodzę do ich indywidualności. Razem każdego dnia odkrywamy piękno w otaczającym nas świecie na nasz własny sposób. Nie odkładamy radości życia na jutro.
 

Po latach zmagań z pesymizmem, brakiem radości i intensywnych poszukiwań złotego środka do pełni szczęśliwego życia, odkryłam, że istnieje jedna właściwa droga – WŁASNA.

Dlatego zaangażowałam się w dzielenie się wiedzą i inspiracją, aby pomóc innym mamom i ich dzieciom czerpać radość z życia, uwzględniając ich niepowtarzalność.

Nikt tak dobrze nie za Ciebie jak Ty sama!
Nikt tak dobrze nie zna dzieci jak ich mama!

Sposób, w jaki pracuję, wynikał z głębokiej potrzeby serca i przemyślanej decyzji umysłu.
Obszary z którymi pracuję to: RODZICIELSTWO; KOMUNIKACJA; EMOCJE; PRZEKONANIA; AKCEPTACJA; WDZIĘCZNOŚĆ
Majewska

Moim zamiarem jest, abyś codziennie doświadczała radości, harmonii i spokoju w życiu rodzinnym, niezależnie od otaczających cię okoliczności.

Wspieram mamy w słuchaniu siebie, budowaniu świadomej relacji zarówno ze sobą, jak i z dzieckiem, opartej na zrozumieniu potrzeb, emocji, akceptacji oraz klarownej komunikacji. 

W mojej pracy korzystam z elementów psychologii pozytywnej, zdając sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, i stawiam na proste i skuteczne rozwiązania, dostosowywane do indywidualnych potrzeb, gotowe do zastosowania w każdej chwili.

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci, spełniona kobieta to wspaniały partner
Shopping Cart
Scroll to Top